Firemní teambuilding, červen 2017, Pavlov

Team Madisson se letos rozhodl, že nepojede na vodu, ale šlápne do pedálu. Teambuilduing 2017 Pavlov - Malebné prostředí na výlety, na kole po Moravě v okolí Lednicko-valtického areálu, Pavlovských vrchů a okolí Mikulova, to byla výzva pro nás. Prověřili jsme si nejenom zdatnost po fyzické stránce(2 dny - cca110km), ale i společného ducha, kterého má mít každá firma.

 

Team Madisson

 

Firemní školení, červen 2017, Francie

Červen není jenom obdobím začínajících dovolených, ale i školení. Další takové navštivil náš servis ve Francii, u partnerské společnosti DJO Global. Doplnění znalostí, mezer a jiných informací bylo nezbytnou nutností a cílem tohoto školení. Za rok znovu.

 

Váš Team Madisson

Firemní školení, duben 2017, Piešťany

Opět po dvou letech proběhlo ve výrobně v Piešťanech naší společnosti školení dle nového zákonu č.268/2014 Sb. Zúčastnilo se jí nejenom servisní oddělení, ale i obchodní oddělení.

 

Team Madisson

Vánoční večírek 2016

Předvánoční atmosféru jsme si zpestřili vánočním večírkem 16.12.2016 a společně tak oslavili úspěšný rok 2016.

Firemní školení, listopad 2016, Itálie

 

A aby toho nebylo pro letošek málo, další zastávkou byla Itálie. Tentokrát jsme se podívali cestou přes Švýcarsko do společnosti Fisioline S.r.l., v polovině listopadu. Cesta to byla náročnější, ale o to zase bylo školení plné informací a poznatků, které jenom tak nikde člověk nenajde.

 

Váš Team Madisson

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz