Imoove u Madissonu

V naší nabídce nově naleznete motorizovanou plošinu Imoove. Tato technologie je určena pro funkční rehabilitaci, sportovní diagnostiku, diagnostiku rovnováhy a koordinace s využitím elisférického, spirálovitého 3D pohybu.

Nabízíme modely pro rehabilitační, ortopedická a neurologická pracoviště, stejně tak pro kliniky zaměřené na dětské pacienty nebo seniory. Z komerčních provozů lze doporučit tuto technologii také pro hotely, fitness zařízení, sportovní kluby a domácí cvičení a rehabilitaci.

Imoove je zařízení, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 95% svalové hmoty najednou. Počínaje vyhodnocovacími programy až k celkovému znovunabytí rovnováhy těla dokáže Imoove optimalizovat propriocepci, svalový obal a pohybovou koordinaci, a to vše na pouhých 4 m2. Unikátní elisférický pohyb, je kombinací více eliptických drah v části velké koule. Elisférický pohyb, odvozený od pozorování vzájemných pohybů obratlů, trojrozměrně ve spirálovitém a nelineárním pohybu znovu uvádí do pohybu svalové řetězce a klouby v celém těle. Různá nastavení vyvolávají proměnlivé elisférické pohyby související s proměnlivou polohou chodidel na desce.

Pro bližší informace a nabídku jednotlivých modelů nás prosím kontaktujte.