Grandhotel Pupp Karlovy Vary

PROJEKT „BALNEO A WELLNESS" - REKONSTRUKCE A DOSTAVBA GRANDHOTELU PUPP KARLOVY VARY

Společnost Madisson byla vybrána jako dodavatel zdravotnické a wellness technologie do jednoho z nejvýznamnějších hotelů v Karlových Varech, Grandhotelu Pupp. Jedná se o dlouhodobý projekt, kdy se Grandhotel Pupp rozšiřuje o novou budovu lázeňského komplexu Pupp Royal Spa.

V roce 2010 bylo otevřeno centrum Pupp Royal Spa, kde se naše společnost podílela na kompletní výbavě první části rehabilitace a fyzioterapie (přístrojová technika, lehátka, hydroterapie). V rámci výběrového řízení jsme byli vybráni jako dodavatel i pro tento nový a unikátní lázeňský komplex.
Rok 2012 se zapíše do dějin Grandhotelu Pupp výstavbou nového lázeňského komplexu Pupp Royal Spa. Rozsáhlý balneoprovoz s vnitřním bazénem roste v zadním areálu hotelu. V celé historii Grandhotelu Pupp se jedná o jednu z největších dostaveb, díky které se služby hotelu rozšíří o další lázeňské a relaxační procedury, vnitřní bazén, sauny, páry, moderně vybavené fitness centrum. Soukromí a luxusní péči nabídne privátní spa pro dva. Dokončení projektu je plánováno na jaro 2013.

Pro zajímavost můžete shlédnout vizualizace nového komplexu.