Jarní úklid s Madissonem!

Výborná možnost obměny starých přístrojů za ty nejmodernější a spolehlivé!

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje rehabilitační a wellness techniku. Věříme, že pokud naše produkty ještě nevyužíváte, mohla by se tato situace změnit níže zmíněnou akcí.

Připravili jsme pro Vás zajímavou jarní nabídku:

V RÁMCI PROGRAMU PRO ZKVALITNĚNÍ LÉČBY VE ZDRAVOTNICTVÍ

odkoupíme Vaše staré přístroje za neskutečně výhodných podmínek!

I za rozbitý a archaický přístroj můžete dostat třeba 150.000 Kč.

Tuto akci lze využít na všechny přístroje pro fyzioterapii, rehabilitaci, ortopedii, neurologii i ostatní odborné ambulance (po individuální dohodě i na jiné vybavení). Tato akce je časově omezena od 21.3. do 25.5.2013. Týká se omezeného počtu přístrojů. Volejte tedy co nejdříve!

Pokud například zvažujete nákup nového přístroje pro kombinovanou terapii - elektroléčba a ultrazvuk, odkoupíme Váš starý systém a Vy, místo standardní ceny například 86.900 Kč, zaplatíte pouze 50.900 Kč. Získejte nejmodernější a spolehlivé technologie! Volejte si pro podrobné informace a obměňte své staré přístroje za těchto neobvykle výhodných podmínek.

Řada z Vás již naše produkty a služby využívá. Rádi bychom Vám touto formou poděkovali za projevenou důvěru. Věříme, že i v příštích dodávkách budeme spolupracovat. Zároveň bychom Vám rádi připomenuli, že vedle prodeje zajišťujeme také záruční a pozáruční servis, včetně preventivně bezpečnostních prohlídek za velmi zajímavé ceny. Prosím volejte a objednávejte!

Budeme velmi rádi, pokud využijete naši nabídku.

Tým společnosti Madisson s.r.o.