Nová reference SurGal Clinic Brno!

Luxusní rehabilitační a wellness centrum SurGal Clinic Brno!

V září 2011 byla v Brně slavnostně otevřena Václavem Klausem, prezidentem České republiky, nová soukromá nemocnice SurGal Clinic. Nahradila dřívější nemocnici Delta na ulici Drobného, jejíž areál nechal investor zmodernizovat. Nemocnice má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami, kde jsou podmínky pobytu stejné jako v jiných zařízeních. Pro movitou klientelu připravila luxusní pokoje se službami na úrovni pětihvězdičkového hotelu - SURGAL GRAND CLASS.

Společnost Madisson byla vybrána jako dodavatel kompletního vybavení pro rehabilitaci a wellness. Centrum bylo vybaveno špičkovými přístroji a produkty, které aktuálně udávají trendy ve fyzioterapii a balneoterapii. Od ledna 2012 je nové luxusní rehabilitační a wellness centrum v provozu.

Naše společnost toto luxusní centrum vybavila rázovou vlnou Intect RPW, elektroterapeutickým přístrojem Intelect Advanced s modulem pro elektromyografii (EMG), moduly pro ultrazvuk a vakuoterapii, dále přístrojem pro laser terapii Intelect Mobile Laser, celotělovými vanami pro rehabilitaci - Aquadelicia Mini III a Aquadelicia VIII, končetinovými vanami, lymfodrenáží, přístrojem Extremiter, motodlahami, přístrojem pro magnetoterapii, přístrojem pro lokální kryoterapii Cryo 6, vibrační plošinou Winplate a řadou rehabilitačních pomůcek. Dominantou rehabilitace je jednokomorová kryokomora, která má vynikající pozitivní účinky v léčbě zánětů s využití chladu až -80°C. Celá klinika využívá lehátka vyrobená na míru dle designu kliniky.

Více informací v našich referencích a na stránkách SurGal Clinic www.surgalclinic.cz .