Výbava grandhotelu Pupp

V časopise Wellness magazín vyšel další zajímavý článek o novém balneoprovozu světoznámého Grand Hotelu Pupp. Jsme velmi rádi, že jsme se na tomto projektu podíleli tak významnou měrou.

Společnost Madisson byla vybrána jako dodavatel zdravotnické a wellness technologie. Jednalo se o dlouhodobý projekt, kdy se Grandhotel Pupp rozšířil o novou budovu lázeňského komplexu Pupp Royal Spa. V roce 2010 bylo otevřeno centrum Pupp Royal Spa, kde se naše společnost podílela na kompletní výbavě první části rehabilitace a fyzioterapie. V rámci výběrového řízení jsme byli vybráni jako dodavatel i pro tento nový a unikátní lázeňský komplex.

Nabídka služeb světoznámého hotelu se tak ještě rozšířila o wellness programy v nové budově s vnitřním bazénem, saunami, párou a moderním fitness centrem. Soukromí a luxusní péči nabízí i privátní spa pro dva. Tradiční lázeňské procedury, založené na přírodním bohatství Karlových Varů i na moderních metodách současné medicíny, jsou k dispozici v balneocentru.

Pupp Royal Spa nabízí nejen klasické lázeňské procedury, které odedávna patří ke Karlovým Varům, ale také regenerační a relaxační wellness centrum. Historická část hotelu je propojena s novým objektem ve dvoře Grandhotelu, kde vyrostl zcela nový dům, jehož autorem je Karel Mrázek z architektonického atelieru KAAMA. Unikátní volba moderních materiálů dle současných trendů, v kontrastu s barokní podobou Grandhotelu Pupp, dala novému prostoru náležitě vyniknout. Důležitou součástí projektu byl také výběr barev a umístění prosvětlení tak, aby působilo odpočinkově a pomohlo rychleji navodit stav relaxace.
Do nové budovy se vstupuje z prvního patra
Grandhotelu Pupp. Hned u vstupu můžete využít skvěle vybavené fitness s nejmodernějšími přístroji. Dále je zdesolná jeskyně, ordinace lékařů a místnosti poskytující tradiční karlovarské procedury. V moderní budově se nachází bazén,saunový svět, jehož součástí je privátní „spa pro dva“ Royal Spa Suite s whirlpoolem, masážními stoly, saunou a odpočinkovou zónou.

Mezi hlavní procedury Pupp Royal Spapatří koupele (bahenní, perličková, uhličitá), bahenní zábaly, přísadové koupele a masáže (klasické, reflexní i aroma masáže). Objednat si můžete také vedlejší procedury, které zahrnují lymfodrenáž, pneumopunkturu, individuální gymnastiku, inhalace, elektroterapii, magnetoterapii, oxygenoterapii, suchou uhličitou koupel, laserovou terapii, fyzioterapii, ultrazvuk nebo parafín na ruce.

Více najdete v sekci reference.

www.pupp.cz

http://cestovani.lidovky.cz/grandhotel-pupp-otevrel-nove-lazenske-centrum-fln-/aktuality.aspx?c=A130512_222625_aktuality_sk

http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivity/Pupp-Royal-Spa---regeneracni-a-relaxacni-wellness-.aspx