Pupp Royal Spa Grandhotelu Pupp - Karlovy Vary

Společnost Madisson byla vybrána jako dodavatel kompletního vybavení pro „Pupp Royal Spa“ Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Centrum bylo vybaveno špičkovými přístroji a produkty, které aktuálně udávají trendy v lázeňství a balneoterapii.

Toto lázeňské centrum jsme vybavili těmi nejmodernějšími přístroji: rázovou vlnou Intect RPW, elektroterapeutickým přístrojem Intelect Advanced s modulem pro elektromyografii (EMG) a moduly pro ultrazvuk a laserovou terapii, dále přístrojem pro pneuakupunkturu a karboxyterapii- INCO2, trakčním lehátkem s diagnostickou jednotkou a EMG, lymfodrenáží, přístrojem Hydrocolon, parafínovou lázní Combi 200.

Vodoléčba je zastoupena celotělovými vanami Aquadelicia mini pro přísadové koupele, vanou pro podvodní masáž Aquameden, vanou hydroxerového typu Aquanea, končetinovými vanami Aquamanus a Aquapedis a nerezovými vanami. Relaxační část zahrnuje suchou masážní vanu, parní saunu, finskou saunu, solnou jeskyni, odpočívárnu s oxygenoterapií. Fitness centrum je zastoupeno špičkovými posilovacími sestavami doplněnými rotopedy, běhacími pásy, cvičícími stoly, vakuovým systémem Body space.

  • rok 2013 - wellness centrum Pupp Royal Spa
  • rok 2010 - vybavení rehabilitace a fyziatrie